View Profile

Profile

Name

aborcjaczechyGP

Bio

Aborcja Czechy – opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

 

Aborcja Czechy GynPrivat – zapewniamy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Czechach. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości przypadków nie wymagamy badań, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

 

Przeprowadzenie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży – usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.